loading

درباره آرمان سامانه

گروهی جوان متشکل از برنامه‌نویسان متعهد و متخصص در زمینه‌ی تکنولوژی‌های وب است که فعالیت خود را از سال ۱۳۹۱ آغاز کردند. گروه طراحی و توسعه‌ی آرمان سامانه؛ با فعالیت در زمینه‌ی راهکارهای وب، آنلاین مارکتینگ، راهکارهای موبایل و طراحی cms های اختصاصی ارائه خدمت به مشتریان عزیز می‌باشد. تعهد، تخصص و پشتیبانی از مهم‌ترین اصول کاری است. تمام تلاش تیم آرمان سامانه بر این بوده است تا به بهبود، تحول و رونق کسب و کار شما در دنیای وب کمک کند. طراحی گرافیکی سایت، پیاده سازی cms های اختصاصی و راه‌اندازی فروشگاه اینترنتی از اصلی‌ترین خدمات تیم ما می‌باشد.

خط مشی

تمام تلاشمان این است که تا آینده نگرانه ترین تجربه های دیجیتالی را برای مشتریان خود ارائه نماییم. ما اساساً به حمایت از مشتریان خود برای ایجاد آینده اعتقاد داریم.

تکنولوژی ها

بروز بودن در فناوری اطلاعات یک الزام است و ما دائما در حال بروزرسانی دانش و ابزارهای خود برای انجام بهتر پروژه ها و ارائه بهترین خروجی از لحاظ فنی هستیم تا در نهایت بیشترین رضایت مشتری را نظاره گر باشیم.

مراحل انجام پروژه

هر پروژه چندین مرحله را طی می کند تا در نهایت به مشتری تقدیم شود. این مراحل شامل تحلیل نیازها و امکان سنجی، طراحی نمونه اولیه، طراحی نهایی و اجرا و سپس تست و پشتیبانی است و در هر مرحله مشتری از روند انجام پروژه آگاه خواهد شد.

تیم آرمان سامانه

همراهان درجه یک آرمان سامانه همراه شما هستند.