loading

راهنمای طراحی سایت وردپرسی

منتشر شده در: 18 مهر 1399 | 0 دیدگاه | 2488 بازدید

نویسنده: حامد اسلامی

طراحی سایت وردپرسی یعنی چه؟ یکی از مهم ترین و محبوب ترین سیستم های مدیریت محتوا وردپرس است. وردپرس با استفاده از زبان برنامه نویسی PHP ساخته شده است. همچنین وردپرس از پایگاه داده MySQL برای ذخیره سازی اطلاعات استفاده می کند. در حال حاضر وردپرس بهترین سیستم مدیریت محتوا از دید کاربران می باشد. همچنین جالب است بدانید علاوه بر آن که کار با وردپرس آسان است، این سیستم برای سئوی سایت بسیار مناسب می باشد.

آیا تا به حال با یک سایت وردپرسی کار کرده اید؟ در رابطه با وردپرس و کار با آن چه می دانید؟ در رابطه با طراحی سایت وردپرسی لازم است بدانید سیستم وردپرس به گونه ای طراحی شده است که هر کسی بدون آن که به دانش برنامه نویسی مسلط باشد، می تواند با آن کار کند و سایت وردپرسی خود را مدیریت نماید. همان طور که گفتیم امروزه در جهان وردپرس محبوب ترین سیستم مدیریت محتوا می باشد. دامنه طرفداران وردپرس به اندازه ای زیاد است که بسیاری از افراد اعتقاد دارند بهترین سایت ها با وردپرس ساخته و طراحی شده اند. اما لازم است در رابطه با مزایا و معایب طراحی سایت با وردپرس نیز اطلاعاتی داشته باشید. شاید برای شما جالب باشد اما در حال حاضر یک چهارم از وب سایت های موجود در دنیای اینترنت وردپرسی هستند. وب سایت های مختلفی با استفاده از وردپرس طراحی و ساخته می شوند مانند وبلاگ های شخصی، وب سایت های شرکتی و ....

مزایا طراحی سایت وردپرسی چیست؟

در رابطه با طراحی سایت وردپرسی باید بگوییم امروزه مخاطبان و کسانی که از وب سایت های وردپرسی استفاده می کنند، بسیار زیادند. اما بدون شک مزایای این سیستم مدیریت محتوا به گونه ای بوده اند که موجب محبوبیت وردپرس شده اند. مهم ترین مزایا طراحی سایت وردپرسی به شرح زیر هستند:

1- سئو  بسیار مناسب: سئو وردپرس بسیار قوی است. در وردپرس اسکریپت های آماده ای وجود دارند که کمک می کنند سئو سایت بسیار قوی شود.

2- یادگیری و مدیریت آسان: در رابطه با مزایا طراحی سایت وردپرسی باید بگوییم یکی دیگر از مزایای وردپرس یادگیری و مدیریت راحت آن است. شما به راحتی می توانید کار با وردپرس را بیاموزید و سایت خود را مدیریت کنید.

3- قالب ها و پوسته های متنوع: وردپرس به گونه ای است که شما می توانید قالب ها و یا پوسته های متنوع و گوناگون را ایجاد و برای وب سایت خود استفاده کنید.

4- به روز رسانی خودکار: از دیگر مزایای طراحی سایت وردپرسی این است که سیستم مدیریت محتوای وردپرس به صورتی است که اگر نسخه ی جدیدی از آن منتشر شود به صورت خودکار به روزرسانی می شود.

5- قالب های رایگان: در وردپرس شما می توانید به صورت رایگان از قالب های بسیاری برای وب سایت خود استفاده کنید.

6- منعطف بودن قالب های وردپرس: قالب های موجود در وردپرس منعطف هستند. یعنی شما می توانید برای یک قالب پلاگین های نامحدود بنویسید و طراحی کنید. می توانید تغییراتی که مایل هستید را به راحتی اعمال کنید.


ارسال دیدگاه
دیدگاه شما بعد از تایید در قسمت نظرات نمایش داده خواهد شد.
لطفا نام را وارد نمایید.
لطفا متن دیدگاه را وارد نمایید.