loading

5 راه حل برای افزایش رتبه سایت

منتشر شده در: 22 مهر 1399 | 0 دیدگاه | 2532 بازدید

نویسنده: حامد اسلامی

افزایش رتبه سایت چگونه است؟ بدون شک اگر شما دارای یک وب سایت شخصی یا یک وب سایت تجاری هستید مایل هستید رتبه سایت شما نزد موتور های جستجوی گوگل عالی باشد. یعنی تمایل دارید در صفحه ی اول گوگل در لینک های اول سایت شما نمایش داده شود. برای بهبود بهینه سازی موتور جستجو خود و افزایش رتبه سایت خود این پیشنهادات را دنبال کنید و ببینید که وب سایت شما چگونه به بالاترین نتایج موتور جستجو می رسد.

5 راه حل برای افزایش رتبه سایت چیست؟

در زیر 5 راهکار را برای شما بیان می کنیم که با استفاده از این راهکار ها بتوانید برای افزایش رتبه سایت خود اقدام کنید.

  1. محتوای مرتبط با زمینه ی فعالیت سایت در سایت خود تولید کنید: محتوای سئو شده و با کیفیت عامل شماره یک در رتبه بندی موتور جستجوگر شما است و هیچ جایگزینی برای محتوای عالی وجود ندارد. محتوای با کیفیت ایجاد شده به طور خاص برای کاربر مورد نظر شما بازدید سایت را افزایش می دهد، که باعث بهبود اعتبار و رتبه سایت شما می شود. اگر می توانید خودتان برای ایجاد محتوای جذاب در وب سایت خود اقدام کنید. در غیر این صورت می توانید از یک تیم تولید محتوای متخصص کمک بگیرید.
  2. محتوای سایت خود را به صورت منظم آپدیت کنید: احتمالا متوجه شده اید که موتور های گوگل نسبت به محتوا کاملا حساس هستند. محتوایی که به طور منظم به روز می شود به عنوان یکی از بهترین شاخص های افزایش رتبه سایت می باشد، بنابراین حتما محتوای سایت خود را به صورت منظم آپدیت کنید. محتوای خود را بر اساس یک برنامه مشخص (برای مثال 6 ماه یک بار) بررسی کرده و در صورت لزوم به روزرسانی کنید.
  3. داده های چند رسانه ای در سایت خود قرار دهید: فیلم، عکس و صدا برای کاربر بسیار جذاب است. گاهی تلاش کنید محتوای خود را بر اساس این موارد تولید کرده و در سایت قرار دهید. با استفاده از فایل های چند رسانه ای بهتر می توانید مفهوم محتوای خود را به کاربر منتقل کنید. همچنین موتور های گوگل امتیاز ویژه ای برای این نوع فایل ها در نظر می گیرند.
  4. قوانین لینک دهی را اجرا کنید: هنگامی که یک محتوا در سایت خود تولید می کنید از قوانین لینک دهی به صورت دقیق و حرفه ای استفاده کنید. به اندازه و مرتبط لینک دهی کنید. به عنوان مثال به جای این که " اینجا کلیک کنید" را لینک بدهید به جای این عبارت " عنوان مقاله مقصد" را بنویسید.
  5. متن جایگزین را فراموش نکنید: هنگامی که یک عکس یا یک ویدئو در متن قرار می  دهید حتما ویژگی متن جایگزین را برای آن ها رعایت کنید.

ارسال دیدگاه
دیدگاه شما بعد از تایید در قسمت نظرات نمایش داده خواهد شد.
لطفا نام را وارد نمایید.
لطفا متن دیدگاه را وارد نمایید.